PVGE
PVGE

PVGE Geldrop-Mierlo en Heeze-Leende

Samen actief, samen sterk

PVGE

PVGE Geldrop-Mierlo en Heeze-Leende

Samen actief, samen sterk

PVGE Koepel

Verkiezingsdebat Heeze-Leende

Datum
vrijdag 4 maart 2022 14:00

SenBelHL

 In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen organiseert Stichting SeniorenBelangen Heeze-Leende-Sterksel op vrijdag 4 maart 2022 een verkiezingsdebat. We verwachten dat alle partijen bij dit debat aanwezig zullen zijn. Onder leiding van de dagvoorzitter zullen zij nader aan de tand worden gevoeld over thema’s die vooral voor senioren in onze gemeente van belang zijn. Zo willen we met hen in gesprek gaan over de WMO en het woonbeleid, zoals de beschikbaarheid van voldoende aangepaste woningen voor ouderen. En we willen het hebben over zelfstandigheid, sociale veiligheid en eenzaamheid onder ouderen in Heeze-Leende.

Wij vinden dat over deze thema’s veel gezegd kan en moet worden. Zeker in Coronatijd! Uiteraard zorgen we er voor dat er voldoende ruimte is voor vragen uit de zaal. Dus kom op 4 maart naar ’t Perron en ga met de partijen in gesprek. Dé kans om nu zelf aan hen de vraag voor te leggen die u al zo lang had willen stellen!

Het debat vindt plaats op:

                Vrijdag 4 maart 2022

Dorpshuis “t Perron” te Heeze

Aanvang 14.00 uur

Inclusief pauze zal de bijeenkomst duren tot circa 16.30 uur.

Ontvangst vanaf 13.30 uur met thee of koffie en aanvang debat vanaf 14.00 uur. Toegang is gratis en vooral senioren worden uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn.

(Wij houden rekening met de geldende Coronamaatregelen)

Om de organisatie soepel te laten verlopen dient u zich aan te melden. Dit kan per e-mail met naam, woonplaats en het aantal personen, te sturen naar: 55plusactief@gmail.com
Maakt u geen gebruik van e-mail, dan is aanmelding telefonisch mogelijk via nummer: 06 5396 3743 of 06 1276 6956.

 

 
 

Powered by iCagenda

Coronatijden

Gevangen in coronatijden,waarin we uit noodzaak en verantwoordelijkheid

vele kontakten voorlopig nog moeten vermijden.

Zo ook onze vrijwilligers dag,waar we een keer in het jaar elkaar kunnen ontmoeten,uitwisselen, knuffelen en begroeten,

als een actieve spil van onze PVGE.

Daarom willen we ieder van jullie laten weten

hoe belangrijk je bent en niet wordt vergeten.

Dank je wel voor je inzet in je vrije tijd.

Met het delen aan en met elkaar van je capaciteit

En met dit kleine gebaar als oprechte wens:

Sterkte, wijsheid en betere tijden,

opdat we elkaar in het nieuwe jaar weer mogen

knuffelen en ontmoeten.

                                                         Ria Weel

 

 

PVGE present op Regenboog festival/Andere Mert

AndereMertDe PVGE was op 30 september 2018 met een kraam present bij kasteel Geldrop op het Regenboog festival/Andere Mert.
Begunstigd door prachtig weer trokken drommen mensen hiernaar toe en bezochten ook de PVGE-kraam. Tegenover de kraam had de jeu de boules club ’t Buutje een baan, waar menigeen ook een bal kon werpen. In de kraam een beeld van Stoned en bridge attributen.
De nieuwe banners vielen goed op. Alle folders en Nieuwsbrieven zijn met een praatje aan bezoekers mee gegeven. We hopen hiermee nog meer naamsbekendheid te krijgen. Ondanks alle artikelen in regionale bladen kenden veel mensen van onze doelgroep: iedereen van 50 plus, de PVGE nog niet.
Jammer dat er niet meer clubs mee konden doen.

 

 

Liever thuis!-beurs 

Via deze de aandacht trekkende stand was de PVGE opvallend aanwezig op een vorige
LIEVER THUIS!-beurs.

beursstand2